Найбільшим попитом у нас користуються такі комплекти.

  1. Комплект на 3 супутника Amos + Sirius + Hotbird. У вартість комплекту входить – якісний тюнер, 3 конвертори, 2 мультіфіда, дайсек, тарелка90 см, кронштейн, кабель 10м, низькочастотний кабель, а також робота з установки, настройки комплекту. Вартість комплекту, в залежності від моделі тюнера, починається від 3000 гривень.
  2. Комплект на 4 супутника Amos + Sirius + Hotbird + LMI75. У вартість комплекту входить – якісний тюнер, 4 конвертора, 2 мультіфіда, Diseqs, 2 тарілки 90см, кронштейн, кабель 10м, кабель низькочастотний, а також робота з установки, настройки комплекту. Вартість комплекту, в залежності від моделі тюнера, починається від 4500 гривень.
  3. Також, ми є дилерами популярних операторів платного телебачення “Київстар ТВ” та Viasat. Інформацію про підключення можна дізнатися за тел.  063-2345-321.

Сервісний центр «Екран» постійно стежить за змінами в трансляціях супутникових каналів. Тому тільки у нас найсвіжіші прошивки для тюнерів. Ціна прошивки тюнера – 100 гривень, в залежності від моделі тюнера, ціна застарілих моделей від 100 грн. Сервісне обслуговування супутникового телебачення працює без вихідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *