Пакет «Національний», абонплата – 89 грн/міс.

В пакеті «Національний» ви побачите українські канали та популярні канали Kvartal TV, Paramount Comedy, FILMUADRAMA, Bolt.

Пакет «Сімейний», абонплата – від 89 грн/міс.

Дивіться цілодобово без реклами кіно на каналах TV1000, TV1000 World Kino, TV1000 Action, Vip Comedy; пізнавайте світ з Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explorer; вболівайте на Viasat Sport. А також всі національні канали та Kvartal TV, Paramount Comedy, FILMUADRAMA, Bolt.

Пакет «Престижний», абонплата – 199 грн/міс.

ТБ канали для всієї родини: новинки кіно та серіалів від TV1000, Sony, Fox, спортивні Eurosport та Viasat Sport, дитячі Nickelodeon і Nick Jr., пізнавальні канали груп Viasat та Discovery.

Пакет «Престижний HD», абонплата – 199 грн/міс.

Окрім повного набору каналів пакету «Престижний», в пакет входять HD канали: TV 1000 Comedy HD, Discovery HD Showcase, Viasat Nature/History HD, English Club HD, Eurosport 1 HD, Viasat Sport HD, MTV Live HD, Nickelodeon HD.

Пакет «Преміум HD», абонплата – 299 грн/міс.

«Премiум» – найширший пакет каналів. Широкий вибір каналів у HD якості дасть змогу насолодитися картинкою високої чіткості. Спорт, дитячі канали, документальні фільми та тематичні канали – всі хіти входять до цього пакету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *