Магазин «Екран» пропонує вам накопичувальні дисконтні картки зі знижкою від 2% до 5%.

Загальні положення:

 1. Підставою для видачі Дисконтної картки є купівля на суму від 500 грн.
 2. Накопичувальна картка видається покупцю під час заповнення анкети власника картки. Магазин “Екран” гарантує конфіденційність всіх особистих даних покупців.
 3. Карта починає діяти за добу після заповнення анкети.
 4. При покупці товарів у магазині «Екран» пред’являйте свою картку продавцю перед касовим апаратом до розрахунку вартості покупки.
 5. Знижка за дисконтними картками поширюється на всі товари, крім спеціальних пропозицій.
 6. Спеціальні пропозиції – промоакційні товари, товари зі знижкою, подарунки за покупку, низькомаржинальні товари. Спеціальні пропозиції змінюються періодично. За додатковою інформацією звертатись до консультанта.
 7. Отримати знижку по карті може будь-який пред’явник.
 8. Інформацію про суму накопичень на карті та розмір знижки власника можна отримати у нашому магазині у продавця по ПІБ власника та номеру дисконтної картки або за телефоном 2-48-26.
 9. У разі повернення товару накопичена сума покупок зменшується на вартість товару, що повертається.
 10. Втрачена або зіпсована з вини власника карта замінюється при пред’явленні власником документів, що засвідчують особу. Втрачена карта блокується, накопичена сума покупок та сума коштів переносяться на нову картку. При повторному відновленні картки з власника стягується штраф за втрату у розмірі 10 грн. За відсутності підтвердних відомостей дисконтна картка не відновлюється.
 11. При купівлі від 500 грн. видається накопичувальна картка зі знижкою 2%. – при здійсненні накопичення на карті суми покупок понад 20 000 грн., на карті встановлюється знижка 3%. При здійсненні накопичення на карті суми покупок понад 50 000 грн., на карті встановлюється знижка 4%.При накопиченні на карті суми покупок понад 100 000 грн, на карті встановлюється знижка 5%.
 12. Власник картки може переоформити дисконтну картку з усією накопиченою знижкою та сумою покупок на будь-яку іншу особу на свій розсуд.
 13. Магазин «Екран» залишає за собою право анулювати накопичувальну картку, якщо протягом року по дисконтній картці не було покупки.
 14. Умови дисконтної програми можуть бути змінені. Інформація, що стосується дисконтної програми, буде доводиться власникам шляхом розміщення на цьому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *