Правила гарантійного обслуговування клієнтів в магазині «Екран»

Клієнтові надається право на безкоштовний гарантійний ремонт протягом гарантійного строку, заявленого продавцем на даний тип товарів і зазначеного в гарантійному талоні. Введення фірмою нових гарантійних строків для певних виробів не має зворотної сили, тобто строком гарантії на виріб є період гарантії, установлений на момент покупки. Гарантія надається конкретній особі (покупцеві), і претензії з боку третіх осіб розглядатися не будуть.

При придбанні товару покупець повинен самостійно перевірити комплектність і фізичні ушкодження товару тому що після придбання претензії щодо комплектності й фізичних несправностей фірмою не приймаються.

Прийом товару на гарантійне обслуговування здійснюється тільки в сервісному центрі фірми при дотриманні клієнтом наступних умов:

Наявність завіреного печаткою (штампом) магазином «Екран» гарантійного талона із вказівкою моделі, серійного номера й гарантійного строку виробу. Наявність повної комплектації на даний виріб (список комплектації зазначений в інструкції для експлуатації).

Зовнішній вигляд виробу повинен відповідати його зовнішньому вигляду на день продажу (схоронність пломб і наклейок виробника (продавця), читабельність серійних номерів, відсутність подряпин, потертостей, фізичних ушкоджень і забруднення). Відсутність усередині сторонніх предметів і комах.

Наявність заявленої несправності на конкретний виріб. Вироби з вказівкою несправностей загального характеру – “не працює”, “глючить” і т.п. у гарантійний ремонт не приймаються.

У виняткових випадках фірма залишає за собою право продовжувати строк гарантійного ремонту до 30 днів. Гарантійний строк продовжується на час перебування виробу в сервісному центрі. При неможливості здійснення гарантійного ремонту клієнтові видається аналогічний товар, що не уступає по своїх технічних характеристиках придбаному виробу, а при відсутності такого здійснюється повернення грошей за найменшою ціною обраної за критеріями, що задовольняють наступним умовам:

– ціна останньої угоди;

– ціна поточного прайс-аркуша;

– ціна товару не гіршого по технічних характеристиках;

Зауваження: Заміна (повернення грошей) проводиться при наявності: виробу, супутніх аксесуарів, фабричного впакування.

Доставка товару на гарантійне обслуговування здійснюється клієнтом за свій рахунок.

Фірма не несе відповідальності:

– за несумісність придбаного товару з іншими виробами, як на програмному, так і на апаратному рівні, і не відшкодовує збиток, нанесений клієнтові подібною несумісністю;

– за прямі або непрямі збитки, що є результатом використання послуг і продукції фірми, як втрата прибутку або доходу, простою устаткування, псування програмного забезпечення, втрата даних, вартість заміни.

Гарантія й інші зобов’язання не поширюються на:

– всі витратні матеріали (картриджі, тонери, чорнило);

– змінні носії інформації (дискети, CD-R і CD-RW диски),

– вентилятори, батарейки, мікрофони, навушники і т.д.

– коврики й аксесуари;

– мережні фільтри, кабелі, перехідники, шлейфи;

– батареї живлення й акумулятори (у т.ч. на материнських платах);

– програмне забезпечення, конфігурацію параметрів операційної системи;

– COM, LPT, PS/2, VideoIn-VideoOut контролери, тому що вихід з ладу даних пристроїв можливий тільки через порушення правил їхньої експлуатації.

Товари вищевказаної групи обміну й поверненню не підлягають.

В супутникових комплектах. СЦ «Екран» не несе відповідальність за регламент трансляції і зміни кодування телекомпаніями, а також за зміни частот трансляцій телеканалів. Настроювання та перепрошивка тюнерів також не відноситься до гарантійного обслуговування.

Виріб не приймається по гарантії й безкоштовний ремонт не виконується в наступних випадках:

– відсутність (втрата) гарантійного талона (при втраті гарантійний талон не відновлюється);

– при неповній комплектації виробу (комплектація зазначена в гарантійному талоні або в інструкції для експлуатації);

– при порушенні пломб, наклейок, стікеров виробника, при виявленні слідів їхнього переклеювання або ремаркування;

– при наявності механічних, електротехнічних, хімічних ушкоджень поверхні або компонентів виробу й комплектності (видимі зміни компонентів, роздутості, відколи, вм’ятини); також при наявності ушкоджень, викликаних використанням нестандартних видаткових матеріалів і запчастин;

– ушкодження на корпусі HDD або інших комплектуючих і виробів, що вимагають дбайливого поводження, які можуть бути витлумачені як сліди удару;

– порушення герметичності блоку дисків і головок HDD (порушена цілісність стрічки гермокамери);

– “вибухнувші” мікросхеми на платі контролера HDD або на М/B, що є прямим наслідком порушення правил експлуатації (неправильність підключення, подача неправильних живлячих напруг, “гаряче” підключення, зневага правил електростатичної безпеки й т.п.);

– підвищений шум двигуна HDD;

– у гарантійному талоні були внесені зміни або виправлення, не завірені печаткою й підписом продавця або фахівця технічного відділу;

– при наявності слідів стороннього втручання або виконання ремонту сторонніми особами або неуповноваженими сервісними центрами;

– при влученні усередину виробу сторонніх предметів, рідин, комах;

– у результаті внесення змін у конструкцію виробу;

– у результаті збитку, викликаного невідповідністю Державним технічним стандартам і нормам живильних, телекомунікаційних, кабельних мереж, зокрема, – відсутність загального заземлюючого контуру;

– виріб був ушкоджений при транспортуванні (зберіганні, якщо виріб не відразу вводився в експлуатацію);

У кожному конкретному випадку фахівець технічного відділу визначає, чи були порушені правила експлуатації, транспортування й зберігання виробу.

Правила гарантійного обслуговування кінцевих продуктів (принтери, копіри, монітори, джерела безперебійного живлення).

Даний тип гарантії належить покупцеві з моменту покупки й гарантійні зобов’язання на продукцію лягають на сервісні центри фірм-виробників з моменту видачі складом фірми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.